Zásobník klipů s kondicionováním
Zásobník je určen na spojovací materiál, který je využíván především v automobilovém průmyslu. Na dně zásobníku je voda, která dodává určitou vlhkost, tak aby spojovací materiál nevysychal.

Více v archivuNavařování rukávů Catchbag

| 01.12.2021 | 752

Svářečka pro navařování rukávů Catchbag je zařízení, které funguje jako pneumatický svařovací lis s funkcí prostřižení. Tento jednoúčelový stroj se používá ve zdravotnickém průmyslu pro konkrétní výrobek.

svářečka pro navařování rukávů Catchbag

Za kontrolované teploty svařovací formy, doby přítlaku a síly přítlaku, svařuje dva materiály k sobě.Po připojení stroje do elektrické sítě a k tlakovému vzduchu, je stroj připraven, k zadání svařovacích hodnot. Po následném nahřátí topné části, je plně připraven ke svařování. Zařízení je výškově nastavitelné. Ovládá se pomocí nožního pedálu. Středem svařovacího zařízení vede topná konzole. Tento systém je schopen svařovat a stříhat v jednom kroku. Jakmile vyhřívaná část topné konzoledosedne na zakládací stůl, začne se mačkat pružina a vyvíjí se tak požadovaný svařovací tlak. Následně se vysune stříhací část a prostřihne materiál. Pro bezpečnost při manipulaci je topná konzole chráněna pomocí ochranného krytu.

Pokud byste se chtěli dozvědět o tomto přípravku více, neváhejte nás kontaktovat!
Gravírování a řezání materiálů laserem

K dispozici máme formát 1200x900mm ...